| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vopseaua din ce gama este mai ok : l'Oreal, syoss sau garnier? Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| szmotovio a răspuns:

L oreal sau garnier

| szmotovio a răspuns:

Nu inteleg de ce raportezi raspunsul ca nefolositor.
Doar am spus cu ce "ma impac" eu mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru szmotovio):

Lol, imi cer scuze, am vrut sa selectez folositor... cu speranta ca o sa mai raspunda cineva inainte de funda. Chiar imi pare rau

| szmotovio a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am raspuns pentru funda ci doar in speranta ca ce imi mie ok iti va fi si tie.
Doar nu intelegeam ce e nefolositor.
Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru szmotovio):

Tocmai ca m-ai ajutat enorm, dar cum am intrat de pe telefon, probabil am selectat nefolositor, nu asta a fost intentia. Multumesc mult

| alexandraad a răspuns:

Syoss, experiența proprie
Conținute și multe uleiuri care ajuta la hidratare