| Krepusskul a întrebat:

E cineva aici care a returnat produse la H&M?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnu, hainele de acolo mi se par foarte okay yus

| Kyılε a răspuns:

Nu. De ce am returna ce am hotarat sa cumparam?

| Kyılε a răspuns:

Dar cine te pune sa comanzi online? Si daca tot te risti, analizeaza bine produsul inainte sa-l pui la comanda.

| Kyılε a răspuns:

Bai, rar iei tepe. In cel mai rau caz. Totul tine de noroc. Si de ce sa nu te duci frumusel la shopping, ca acolo e mai sigur. Cred ca toate orasele au H&M.

| Kyılε a răspuns:

Ha - ha.

| Krepusskul explică:

Nu erai tu aia care zicea ca nu are ce discuta cu neseriosii?

| Krepusskul explică:

Ai stiut de la inceput dar orgoliul nu te lasa sa recunosti ca te-ai coborat si ai decis sa ne acorzi o sansa si noua, neseriosilor.