| anonim_4396 a întrebat:

E destul de proasta intrebarea! am mult par pe mana si pe picior laughing))), oare cum scap de parul asta, si sa nu creasca repede inapoi! bani nu am sa iau creme si nu stiu... oare cu foarfeca merge?

3 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Daca esti baiat e ok.Nu ai nevoie de tunsoare, sau vrei sa fii un gay.

| Zedge a răspuns:

Foloseste o masina de tuns daca ai, sau iti poti lua una si dupa poti folosi lama de ras, si te razi regulat, de exemplu când faci baie/dus. Insa nu vad de ce te deranjeaza parul de pe picioare, hai ca pe maini e altceva dar parul de pe picioare e semn de masculinitate, ar trebui sa te bucuri, faptul ca ai par mult e de la faptul ca te-ai dezvoltat bine, fata de altii care au picioare de femei. Alegerea e a tahappy

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Nu merge cu foarfeca frate.In primul rand o sa dureze foarte mult cu foarfeca plus ca dupa o sa ti se vada nasol tot parul de pe maini si picioare. Sfatul meu e sa il lasi acolo unde e daca nu vrei sa iti faci de lucru si sa te epilezi mai mereu pentru ca o sa inceapa sa creasca din ce in ce mai mult si mai des.Fii mandru de tine, de felul in care arati!