| vunk546 a întrebat:

E destula temperatura de 180 de grade (placa de par) pentru a face bucle?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este mai mult decat suficienta temperatura de 180 grade pentru onduleuri, bucle, indreptarea parului etc.

Trebuie sa ai grija si la produsele de styling si cantitatea folosita.Nu inseamna ca daca placa trece de cele 180 grade, face bucle mai perfecte, sau eu stiu. Daca este o marca buna, iesi in avantaj, astfel parul nu va mai fi atat de agresat ca in cazul uneia de proasta calitate. Spor. happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E suficienta

| SanelaBella a răspuns:

Hmm...eu de obicei o tin la 200. Si n-am probleme in ondulat sau indreptat. Te-as sfatui daca ai un par care nu e tocmai usor de aranjat sa cresti temperatura. Sper sa iti fie de folos. Te pup :*