| anonim_4396 a întrebat:

E mai sexy un zambet cu gura inchisa sau cu gura deschisa?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dupa principiul sexy era in gura un dinte da unul ba, mai sexy este cu gura deschisa si cu dinti rari happy

| RAY a răspuns:

Omul cand zambeste involuntar, zambeste cu gura deschisa, cu gura inchisa arata un fals, zambetul a evoluat din a spune =uite nu vreau sa iti fac nici un rau

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu zic că-i mai seducător cel cu gura deschisă (dacă nu îți lipsesc dinții)
Dacă e vorba de tine, arată-ne câte o poză cu ambele variante.
În urma voturilor noastre, vei afla în care arăți mai sexy.winking

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Poftim:
https://ibb.co/sjqKYsq
https://ibb.co/FYd6yH4

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Menține-l pe cel din a doua imagine, e un zâmbet mai fericit! happy

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Bine, dar dintii astia putin galbeni e o problema mare?
Daca incep sa ma spal pe dinti va fi mai ok si zambetul in afara de dintii

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ții morțiș să îți găsești fiecare defect, atunci trebuie să mai ajustezi și din nas, din urechi, să mai injectezi ici-colo niște botox pentru eliminarea ridurilor (deși ridurile care se formează in urma zâmbetului larg, sunt cele mai frumoase) etc.
Acceptă-te așa cum ești, cel mai important e să fii îngrijit.

| Plato a răspuns:

Depinde de infrastructura.

| Panamax a răspuns:

Cand ai gura deschisa, depinde ce ai in gura.

| Raven a răspuns:

Depinde de starea danturii, de culoarea, forma dinților. Chiar dacă sunt puțin strâmbi, atâta timp cât sunt albi și curați, zâmbetul e sexy. Până la urmă tu decizi, privindu-te în oglindă, dacă zâmbind cu gura până la urechi arăți sexy ori ca un maniac.

| Anonimul69699 a răspuns:

Cel mai sexy zambet e cu gura deschisa