| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca un barbat sa se rada/epileze subrat si probabil in zona intima?

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Unii am evoluat, nu mai stam in stanci si nu ne mai imbracam in piei de animale. te poti uita la noi ca la niste oameni nu ca la niste animale, te rog?! grow up boy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da e foarte normal, pe căldurile astea vrei să pută? Sau tie i ti place.

| Oana92 a răspuns:

E chiar indicat!

| grab a răspuns:

Da, este normal pentru ca e mai igienic, cu atat mai mult cu cat are probleme cu pilozitatea si mai si practica vreun sport. Te imputi mai tarziu cand esti ras.
Plus ca, lasand prostiile la o parte, candva veti face si sex oral si nu ai vrea sa bagi botu si sa iti ramane vreun fir de par in dinti, mai stii, daca ai strungareata?

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Da,este normal si-n acelasi timp si foarte igienic.
Nu as suporta sa vad un barbat cu par in zona intima.
Clar nu!

| catablondu a răspuns:

Buna, trecand peste orice ironie sau rautate amicala, este mai mult decat normal!

| LordCroft a răspuns:

Nu, nu este normal barbatii trebuie sa aiba muuuult par si sa puta a toxic. nu te mai epila niciodata si nu abuza nici de apa si sapun vorbesc serios poti sa te imbolnavesti.

| SweetAl3x a răspuns:

Este foarte normal si foarte igienic.

| Annyya a răspuns:

Da, e normal, nu e nicio problema.