| anonim_4396 a întrebat:

Emisiunea "Keeping up with the Kardashians",este reala sau doar joaca ei teatru? Iar daca este reala,de ce ar vrea sa filmeze absolut tot ce fac, vorbesc si apoi sa difuzeze totul online?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E un reality show, se da la televizor de multi ani si a prins bine la public.E real ce se intampla acolo, cu mici indicatii ale oamenilor din productie, adica nu exista niciun scenariu sau ceva de genul, arata doar ce se intampla in viata familiei.Pur si simplu foarte multi oameni se uita si le place si de asta o fac in continuare pentru ca ies o gramada de bani, e entertainment.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns (pentru Bondarel99):

Da inteleg asta dar nu stiu cum de pot vorbi intre ei fara sa se simta stanjeniti ca sunt filmati si urmariti peste tot laughing Mi se pare mult prea mult pentru o suma de bani..Rufele nu se spala in public si ce este in familie ar trebui sa ramana acolo, eu asa consider. Dar in schimb, e ok emisiunea pentru ca e captivanta si te tine in fata televizorului sa vezi ce se mai intampla laughing

| Bondarel99 a răspuns (pentru LifeIsBeautiful12):

Traiesc intr-un palat si au bani de ii intorc cu lopata, sa nu mai zic ca sunt faimosi iar unii oameni ar da orice sa ii intalneasca...in conditiile astea nu te mai gandesti ca nu mai ai viata privata pentru o perioada, crede-ma ca sunt obisnuiti si le face placere stilul asta de viata.

| OnuOnulică a răspuns:

E reală. Tot ce se întâmplă acolo e real și e făcut doar pentru entertainment.

| Biu009 a răspuns:

E reala. Pai de ce sa vrea, asa isi castiga ei existenta. Cand esti anti-talent si nu esti in stare sa ai un job faci orice pentru bani.