| Numero1 a întrebat:

Epilarea baietilor pe picioare? Pro sau contra...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Asta ține de gusturi. Personal, prefer bărbații naturali. Mi se par mai atrăgători.

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Contra. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra. 1 la 1 acumwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand am vazut poza de la profilul tau am vrut sa omor musca rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta era si ideea happy

| Auslesse a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cateva firicele, sunt contra, dar daca ai incat nu ti se mai vede pielea, pro!

| Infraverde a răspuns:

Băieţii sunt toţi contra, că deh. nu suportaţi un pic de durere, mămăligilor.

| Numero1 explică (pentru Infraverde):

Sa inteleg ca tu esti fata... vad ca ai o parere gresita despre baieti! Nu e nimic am sa-ti explic! Baietii sunt contra pentru ca noi vrem fim naturali, parul pentru noi simbolizeaza barbatia, si eu am parul mediu pe picioare si ma mandresc dar toti ceilalti de la mine din clasa se epileaza, ba chiar se si penseaza si de3 aceea ma intreb daca nu cumva sunt eu cel diferit si ciudat, dar mi-am dat seama ca asta e o chestie de fete si ca toti ceilalti care se epileaza sunt fandositi sau vor sa fie modele(ca botezatu). Trebuia sa specific la intrebare ca si eu sunt contra dar o fac acum.

| Infraverde a răspuns (pentru Numero1):

Nu am o părere greşită. Cu toţii vă feriţi de epilare ca dracu' de tămâie, ori din cauză că vă e frică de durere, ori pentru că nu vreţi să fiţi consideraţi gay. Excepţiile sunt nişte copii care n-au ce face cu timpul liber, sau consideră că vor agăţa mai multe fete un pic jumuliţi.

| Auslesse a răspuns (pentru Infraverde):

Bravo,frumos raspuns! ei nu pot suporta nici macar atata lucru, insa fetele cate au de suportat pentru ei.

| Auslesse a răspuns (pentru Numero1):

Bine,bine...eu cu epilarea la baieti sunt si pro si contra sa zic asa...sunt pro acolo unde este neaparata nevoie, iar contra, cum ziceai si tu, la baieti parul reprezinta barbatia lor.Ma contrazic singura, nu stiu dac-ai inteles ceva, dar eu stiu ce-am vrut sa zic..Asa,sa trec mai departe, la faza cu pensatu`, eu nu-s de acord..pai daca baietii se epileaza, se penseaza, fetele ce mai fac? plus ca am vazut foarte multi baieti care-si dau cu lac pe unghiiraised eyebrows. fetele ce-ar trebui sa mai faca, daca baietii fac treburile astea? Cat despre ultima parte, stai linistit ca nu esti nici diferit si nici ciudat.winking

| viktorr1999 a răspuns (pentru Auslesse):

Sa va zic o chestie interesanta.Cand naste o femeie simte o durere echivalenta cu ruperea a 20 de oase simultan.Cand un barbat se loveste la testicule durerea echivaleaza cu ruperea simultana a 3200 de oase.Deci cine nu suporta durerea?

| Numero1 explică (pentru Auslesse):

Te-am inteles si crede-ma ca cei de la mine din clasa fac chiar si asta(se dau cu lac de unghii) doamne fereste de asa ceva. Diriga mereu ai mustreaza si pe mine ma lauda pentru ca raman demn barbatiei eu sunt blond iar parul meu de pe picioare este bine asezat si structurat dar e culoare mai inchisa, gen saten.
P.S. Profesoara mea este o domnisoara tanara foarte frumoasa, deci are gusturi!

| Auslesse a răspuns (pentru Numero1):

Ma bucur pentru tine! daca esti blond, stai calm, nici o problema!happy

| Auslesse a răspuns (pentru viktorr1999):

Da` cine-l pune pe barbat sa se loveasca la testicule?

| viktorr1999 a răspuns (pentru Auslesse):

Corect...dar cine a zis ca se loveste intetionat?

| Auslesse a răspuns (pentru viktorr1999):

Pai n-a zis nimeni, dar asa se intelegea din raspunsul tau!happy

| Auslesse a răspuns (pentru Numero1):

Iarasi eu...sa-ti mai zic una tarelaughing....azi,am vazut un baiat care arata mai mult a fata, in sensul ca era epilat si pe picioare, era epilat si pe maini + lac pe unghiilaughingsi daca stau bine sa ma gandesc, cred ca era si pensatlaughing

| viktorr1999 a răspuns (pentru Auslesse):

rolling on the floor

| Norvegianul a răspuns:

Pro thinking Ma fac pe picioare fiindca pot si fiindca imi place mai mult sa fiu "curat" decat paros. Bine, nu fac urat daca imi creste parul si mi-e lene sa ma epilez, dar prefer fara.

| Daiana03 a răspuns:

Contra thinking big grin

| Dweea a răspuns:

Pro laughing

| EmaGuillotine a răspuns:

Contra. Un bărbat adevărat nu se epilează pe picioare...

| AlexRo2022 a răspuns:

Contra.

| DanaDNA a răspuns:

Contra smug

| BemVem16girl a răspuns:

Aici depinde de fiecare. Poti sa te epilezi daca ai putin curaj (prima oara), iar daca nu iti place, il lasi sa creasca. Dar e mai sexy...