| anonim_4396 a întrebat:

Esete bun samponul elseve de la l'oreal pentru varfuri arse?

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Ca sampon este foarte bun, insa nu te ajuta la nimic, cel mai bine ar fi ca varfurile arse sa ti le tunda o coafeza, eu la fiecare 3 luni imi tund varfurile si am parul sanatos.Bafta!

| Seline a răspuns:

Varfurile arse nu prea ai cum sa le mai regenerezi, tunde-le, un centimetru, doi ca sa nu iti iei prea mult din lungime.Foloseste o masca de par L'oreal (pentru regenerare/par uscat).

| andreea7520 a răspuns:

E bun, dar nu sunt prea vizibile rezultatele, am folosit şi eu, sunt în mare parte mulţumită, dar cum s-a mai spus pe sus, trebuie tunse, nu altceva! happy

| MaiteHoney a răspuns:

Samponul eleseve in general ingrasa parul si nu te ajuta la protejarea lui.eu am folosit 4sampoane.elseve energy(pentru par gras,nu mi-a placut,nu recomand).elseve roz pentru par stralucitor(era bun,imi facea parul frumos,stralucitor,moale,neted dar nu arata mult timp asa). elseve galben ati-rupere cel mai prost, imi ingrasa parul, veam si matreata. elseve alb cu laptisor de matca a fost ok...imi curata parul bine,mirosea f frumos, isi pastra mirosul, aveam aprul moale.dar dp un timp mi se invata parul cu el si nu mai era la fel.in conluzie. elseve roz sau alb cu laptisor de matca pentru problema ta.asta dp ce iti tai din varfuri si folosesti sampon si balsam neaparat! o zi buna:*

| khrys_8407 a răspuns:

Te-as sfatui mai bine sa le tai da cum vrei u eu-ti recomand samponul Syos.winking