| Salamandra44 a întrebat:

Hey tpu..Credeţi că şamponul L'oréal Paris Elseve e bun?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| darrio2007 a răspuns:

Nu la fel de bun ca numele pompos pe care il are.

| 120bulevard a răspuns:

Nu

| Georgiana0216 a răspuns:

Buna!

Eu l-am folosit acum ceva vreme. E ok, doar ca am ajuns la concluzia ca indiferent de marca samponului, scalpul se obisnuieste cu samponul respectiv si trebuie schimbat. De ani buni m-am obisnuit ca atunci cand imi achizitionez un sampon, imi iau sticla cu cea mai mica cantitate si cand il termin schimb marca, sau folosesc alternativ 2 marci diferite de sampon. Astfel evit ingrasarea parului.

| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Samponul acela crema 3 in 1 low shampoo e perfect pentru mine, ofera hidratare pana in rădăcina si nu trebuie sa mai folosesc conditioner sau masca, deci ma salveaza de niste bani si timp cat despre gama de samponuri normale...este buna si aceea pe locul 2 dupa panttene