Este adevarat ca berea este buna pentru bronz? ne decojim daca ne dam ca bere?

4 răspunsuri:
| BlueVik a răspuns:

Da logic ca te decojesti.dar berea ajuta ca soarele sa prinda mai repede pe piele

| AddaElly a răspuns:

Dapz dar berea doar bruna

| teodora3 a răspuns:

Berea ajuta sa te bronzezi mai repede si capeti un bronz care se potriveste la orice costumatie.inmoaie o bucata de vata in bere si date pe tot corpul.berea mai e buna pentru ca te bronzezi simetric(aceeasi nuanta si pe fata si pe corp). inca un sfat in plus daca nul stiai deja:pentru a capata un bronz frumos stai la soare dimineata devreme sau seara.

| Int3rzys a răspuns:

Eu nu as folosi bere pentru bronz eu as beao laughing