| eudemonica a întrebat:

Este adevarat ca este foarte buna crema de galbenele pentru semnele lasate de acnee?
De cate ori trebuie sa te dai pe zi si dupa cat timp se vad rezultatele?
:*

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Da, este adevărat, însă în comerţ se găsesc zeci de feluri de gălbenele, iar majoritatea au procentaje atât de mici de extract de plantă, încat nu se pot încadra nici macar in categoria produselor homeopate, neavând ca atare efecte foarte bune. De aceea, îţi recomand să cauţi doar cremele în care se specifică proporţia de extract de gălbenele, proporţie care trebuie să fie de cel puţin 10%.
Foloseşte crema de gălbenele dimineaţa şi seara după ce te speli pe faţă cu un gel abraziv, sau după ce foloseşti o loţiune tonică (de preferat TENAPIN, se găseşte la plafar).

O zi frumoasă!

| DakotaRoyse a răspuns:

Da, e bună, pentru că gălbenelele au efect cicatrizant.
De preferat o dată, de două ori, şi după ce te speli sau după ce faci baie/duş.
Rezultatele se văd dacă ai o cremă ca lumea care chiar conţine ceva extracte de gălbenele (nu doar un rahat parfumat şi gălbui), după destul de mult timp.

| Yokrisztinutzza a răspuns:

DA e adevarat...mai e buna si pentru cicatrice si e de ajuns sa te dai seara inainte sa dormi si intr-o luna se vor vedea rezultatele garantatwinking Funda?

| Yokrisztinutzza a răspuns:

Da e adevarat...mai e buna si pentru cicatrice si e de ajuns sa te dai seara inainte sa dormi si intr-o luna se vor vedea rezultatele garantatwinking Funda?