| Kyky102 a întrebat:

Am o problema.
Intr-o luna plec la mare, si am semne lasate de la acnee. Ma dau cu crema de galbenele, si cu zineryt. Ma pot ajuta aceste 2 produse sa scap de semnele lasate de la acnee intr-o persioada atat de scurta?.

Funda :*.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Pentru crema de gălbenele nu garantez, însă pentru Zynerit da.
Verişoara mea avea foarte multe coşuri şi a folosit multe produse fără să aibă niciun rezultat dar după ce a început să folosească Zynerit au început să-i dispară cam într-o săptămână.
Este un produs foarte bun şi eficient.
Stai liniştită, te va ajuta şi pe tine.
Distracţie plăcută la mare!
Pa-pa.