| Rumi a întrebat:

Este adevarat ca plansul iti face genele mai lungi? Adica sunt sigura ca nu e foarte adevarat pentru ca eu obisnuiesc sa plang mult iar genele mele nu sunt foarte lungi sau "ondulate"

5 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Te nasti cu lungimea genelor asa ca poti sa plangi cat vrei ca n-o sa se lungeasca laughing e o tampenie

Răspuns utilizator avertizat
| DaRaspund a răspuns:

Nu cred ca plansul are vreo legatura cu marimea genelor.

| Rumi explică:

Mersi ca m-ati lamurit happy nu vreau sa par o tampita cu intrebarea asta si nici nu plang doar ca sa am genele mai lungi, dar la un moment dat am auzit ceva in genul undeva si chiar ma macina gandul asta, chiar daca stiam ca e o tampenie laughing mersi mult oricum!

| TheBlackSwan a răspuns:

E cea mai mare prostie pe care am auzit-o!laughing Nu este adevarat.