| camiitsu a întrebat:

Antonia are gene false? cum pot face sa pare genele mele lungi si dese?!

Răspuns Câştigător
| rosalinda985 a răspuns:

Daca vrei ceva natural foloseste ulei de ricin aplici in fiecare seara.Isi va face efectul.Da, Antonia are gene false.Sau poti folosi si intorcatorul de gene cu rimel sau si fara. Funda?:*

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Dandu-le cu rimel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonia nu are gene false din cate stiu eu. Pentru a avea gene lungi si dese da-te cu rimel.

| xBro a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))) Ce tare a fost Toti2013 rolling on the floor))laughing)))))))

| FallingLeaves a răspuns:

Poti folosi ondulatorul de gene INAINTE de a te da cu rimel. Iti pot recomanda orice rimel de volum dar bineinteles, nu luat din piata rolling on the floor

winking

| Toti2013 a răspuns:

Lasa-le sa creasca!rolling on the floor)))))