| ßobolina a întrebat:

Este bine sa imi decolorez parul cu apa oxigenata pentru a aplica apoi tincuta castelani?

Răspuns Câştigător
| BlackTear a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic despre apa oxigenata.
E buna pentru decolorare, dar arde parul imediat din cate am auzit.
Eu zic sa folosesti musetel pentru decolorare.
Succes!

5 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Având în vedere că sunt doar câteva șuvițe nu cred că o să se vadă că s-au ars thinking Dar nu știu cât de bună e apa oxigenată

| Britney13 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Dragutza vrei sa ramai fara par?

Foloseste decolorant!

| Funditsa a răspuns:

Nuj. eu zic sa nu incercilaughing

E bun pentru decolorare. Chiar f. fain. Da cica arde parul imediat. A incercat matusimea acum 3 ani si i. a ars. Noroc ca ii creste repede. Acum il are pana la coate aproape.Pffiu.big grin

Da' poti sa incerci musetel pentru. decolorare.

Sper ca te.am ajutat. Fundaa? :*

Bafta :*

| didee a răspuns:

Nu stiu, dar parul se poate decolora cu lamaie sau musetel... dar tu unde ai auzit de apa oxigenata?

| ptkteube a răspuns:

Nu! arde parul f rauwinkingcauta alta solutie