| miiiraaa a întrebat:

Este bun balsamul de la kallos pentru indreptarea parului?(fara placa!) si cam cat costa?

10 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Eu folosesc. Il indreapta(desi nu vreau asta). adica il netezeste, e mai moale, e mai ingrijit...

| Butterfly_6865 a răspuns:

Kallos este o firma buna.Eu am balsam de la kallos pentru indreptarea parului si este super beton. cotsa 17 lei ...in loc de kallos ti'as recomanda Dove balsam pentru indreptarea parului, le'am probat pe amandoua si cel de la dove este mai bun:d.(la acelasi pret). daca ai parul mai ondulat iti recomand kallos iar daca parul tau este mai drept, doar cateva bucle rebele, iti recomand dove:d

Sper ca te'am ajutat!:d
Bafta!

Ps : Cel de la Dove il poti gasi in :Carrfour, Dove, Billa, Kaufland.batting eyelashes
Iar cel de la kallos s'ar putea sa il gasesti la farmacie(nu sunt sigura), in malluri la Ivaplant, la cuafor in mall (Iullius- Cluj) am vazut si poate si prin kaufland, billa, magazine dinasteamaribatting eyelashesbatting eyelashes

Byee!batting eyelashesbatting eyelashes

| DeeDee_6345 a răspuns:

Buna, este bun dar depinde de parul tau.(Daca e foarte cret nu va functiona) si pretul lui este undeva pe la 10 lei

| catalina_8997 a răspuns:

Kallos e cea mai nociva firma existenta pe piata.Contine cele mai multe chimicale nu iti recomand eu am reusit performanta de a-mi arde parul cu vopseaua de la kallos

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Da este foarte buna, si eu folosesc.happy te sfatuiesc sa folosesti uscatorul si pieptenele dupa ce ai uscat parul putin happy pentru ca in felu acesta iti va sta drept toata saptamana happy (depinde de par) in cazul meu merge happy

succes! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este foarte bun.si parus sta drept chiar daca tu ai ai un par foarte cret.
In privinta pretului nu e foarte scump dar depinde de unde-l iei.Acum 2 luni cand mi-am luat ultima data costa 15 ron din real dar comentatorii de mai jos dau pretul de acum 2 anihappydaca iti doresti un par drept foloseste kallos. e foarte bun.
P. S:nu este un produs nociv daca ar fi asa de nociv nu cred ca la`r mai scoate pe piata!big grin...

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| CNP a răspuns:

Eu folosesc balsam cu placenta de la kallos si e foarte bun.Coafeza mea foloseste pentru cliente acelasi balsam si este multumita de el. A costat 14 lei.

| CNP a răspuns:

Pretul pe care l-am zis nu e de acum 2 ani.Nu inteleg de ce te bagi peste raspunsul altora. E de acum cateva luni, cumparat de la dm.

| Vio90 a răspuns:

Nici eu nu recomand produsele kallos pentru ca de la mastile lor imi cade parul exagerat de mult, la fel si de la uleiul cu cristale lichide sau cum ii spune. Regret ca am dat banii pe ele degeaba sad