| me_5879 a întrebat:

Hey TPU. a folosit cineva ulei de la kallos pentru indreptarea parului? ce parere aveti? sau ce alte metode folositi pentru indreptarea parului in afara de placa? mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| aLdrina a răspuns:

Da, am folosit ulei pentru indreptarea parului. Mie mi se pare foarte bun, adica la mine chiar functioneaza. Inafara de placa nu prea ai ce sa folosesti, sunt multe produse, dar in general nu functioneaza.
Dai funda?:X

2 răspunsuri:
| copilulpoeziilor a răspuns:

Cauta in farmacii.in plafare.la AVON.sau alte companii produse si gasesti mai mult ca sigur. o zi buna

| copilulpoeziilor a răspuns:

Mi-am dat si eu cu parerea nu stiu acum