| Bernoullie a întrebat:

Este bun batonul purificator de la Oriflame? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

2 răspunsuri:
| Coccco a răspuns:

Eu l-am folosit si este bun
funda?
:*

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Da este foarte bun!
partea vede trateaza si neutralizeaza roseata iar partea bej acopera ( cred ca stii asta deja)
pentu efecte recomand sa intrebi reprezentantul tau oriflame despre intreg setul ( eu il folosesc)
setul contine;
gel de curatarea imperfectiunilor
ulei pentru tratarea imperfectiunilor(intreabati reprezentantul)
baton corector-tratament
si o solutie care trateaza sub forma de roll-on

Sper ca ti-am fost de ajutor happyhappyhappyhappyhappy
daca mai ai ceva intrebari sciemi pe privat (mama mea e un client devotat(deci stiu si eu cate ceva)

p. s Nu uit de buretel (un buretel galben care ajuta la curatirea imperfectiunilor mai bine) il vei gasi de asemenea in brosura

Te pup happy