| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE a întrebat:

Este bun fixativul de la avon? Ce parere aveti despre "firma" asta?big grin

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Sigur o sa intre toti reprezentatii Avon sa spuna cat de buna e firma rolling on the floor
Si nu e. Nu e nici o firma proasta dar sunt altele mult mai bune. Mai ales la produse de par, nu-mi place deloc Avonul. Am avut un sampon de la Advance T. [ cel verde ] si mi se rupea parul ingrozitor de la el. Dupa parerea mea cine spune "ca sunt cele mai bune produse" inseamna ca nu a incercat adevarate firme de sampoane gen Kerastase, Joico, BC. Astea da sampoane. Regenereaza pana si un par mort de la atata vopsea si produse de coafat. Ca fixativ... pe care sa-l gasesti oriunde e ok Taft-ul. Macar are un pret accesibil.

| GabrielaSandica a răspuns:

Buna, noul fixativ de la Avon este creat special pentru tipul de par "moale" adica acela strong dar si mediun pentru un par normal.
'Firma" asta cum ai spus tu are peste 125 de ani vechime in toata lumea si mai presus de asta are cateva produse de o calitate exceptionala. Sa ti dau un exemplu, daca vrei sa i faci un cadou mamei tale o crema de la anew care costa 50-60 pana la 120 de lei depinde de tenul ei si crema respectiva. raportul calitate pret este foarte bun. De CE? Simplu, Avon este prima companie care a inventat "gasit" acea substanta anti-imbatranire si celelalte companii o cumpara de la noi. Deci, daca vrei o crema antirid foarte buna si ieftina. AVON este raspunsul.
Eu te invit si la o testare de produse gratuita+ora de machiaj gratuita ca sa cunoasti mai bine produsele si firma. big grin

--
Gabriela Sandica
Senior Coordonator Avon si Ambasador AVON
Pagina mea personala

| mona a răspuns:

Nu am o parere buna[sunt mai bune produsele de la farmec decat cele de la avon, parerea mea]

| Diiiaaa a răspuns:

Mie una îmi plac produsele de la Avon.
Sunt și unele nu prea bune dar restul sunt destul de ok.

| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE explică:

Mama mea e reprezentat avon apropo laughing.eu am intrebat doar asa...sa vad pareri, deoarece mi-am cumparat un fixativ acum cateva zile si vreau sa stiu daca e bun...eu am parul moale si nu rezista straight face

| HoneyBooBoo a răspuns:

Eu consider Compania Avon ca fiind una foarte bună, majoritatea produselor mele sunt de la această companie, in ceea ce priveşte fixativul, nu l-am încercat, dar ştiu din spusele dirigintei mele (care foloseşte numai fixativ de la Avon) că este unul foarte bun, acum depinde de părul tău, eu de exemplu folosesc fixativul de la Taft Mega Strong. Numai bine

| intime a răspuns:

Firma avon nu e asa de buna si noul lor fixativ e cea mai mare tampenie da-te cu el in cap si o sa ti se subtieze firul de par! Cea mai buna prietena a mea il folosea si scum regreta deci nu-l cumpara!happy
Iar firma avon are si produse bunewinking dar mare parte nu sunt

| alexandra5251 a răspuns:

Cred ca este bun, avon este o companei buna. Sper ca te-am ajutat.