| erabianleonard a întrebat:

Ce parere aveti despre apa cu zahar aplicata pe par? e mai buna ca fixativul? si de ce

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e o idee foarte buna

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Sa nu te dai vara si sa umbli pe camp cu flori.Toate albinele vor trage la tine.

| Azµre a răspuns:

Nu e recomandat. Asta e un mit. Gândește-te că pe urmă ai fi lipicios... Numai zic de muște.

| Mangustă a răspuns:

Nu e o ideea prea buna pentru ca arata nespalat si se ingrasa mai repede, mai ales daca ai probleme cu chestia asta. La fel de bine poti sa-ti pui lapte sau iaurt in par ca n-o sa arate mai bine (am patit-o odata cu iaurt sa-l agit si sa nu fie inchis, dupa imi statea parul ca la fixativ, numai ca mirosea groaznic).
Cea mai buna alegere e sa ramai la fixativ.

| JIJ a răspuns:

Apa cu zahar poate sa produca un miros neplacut parului, a caine plouat sau poate fi ca atunci cand faci baie fara sampon, adica miroase urat.

| y0nutz3ly a răspuns:

Te-a luat cineva la misto...nu fa prostia asta

| Amy240 a răspuns:

:0

| Darkguy a răspuns:

Nu, nu e. Vei atrage muste si in plus nici nu e estetic.

| VreauSaRad a răspuns:

Nu e mai buna ca fixativul, nici mai sanatoasa, imbagseste parul si da o prima impresie ca si cum ar fi parul nespalat.Chestia asta ai auzit-o de la bunici, sau de la niste tarani ce nu au auzit de fixativ! ...Foloseste fixativul iti recomand taft4.

Te-am ajutat!?

| erabianleonard explică:

Multumesc tuturor

| Ravash_Mihai_1993 a răspuns:

Sa nu faci asta o sa rada toti de tine