| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Este bun rimelul "Better than Sex" de la too faced? Exista altul mai bun de la aceasta firma? Imi doresc sa curbeze genele

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Incearca sa iti intorci genele si apoi sa folosesti rimelul. Nu stiu cum este rimelul de la too faced. Eu imi intorc genele si rar folosesc si rimel scandaleyes de la rimmel london.

| Adam_Elena_2000 a răspuns:

De la too faced nu prea sunt asa bune. Dar de la benefit e the're real (sau ceva de genu) sau... Chiar de la maybelline colosal mascara. Care alea sunt fffff bune. (su nt cele galbene)