| creatza96 a întrebat:

Este buna clarifying scrub optimals de la oriflame? la ce e buna?

1 răspuns:
| scarlett_3443 a răspuns:

Scrub-ul e foarte bun nu conteaza prea mult de unde sau ce marca e. Dar eu iti recomand cel facut in casa.
Ingrediente: zat de cafea( sau cafea), ulei de masline sau miere. poti pune de asemenea si cateva picaturi de propolis, putina zeama de lamaie, galbenus de ou. Il personalizezi si face mult bine la ten sau corp. Eu sincer amestec tot felul de chestii care stiu ca imi hidrateaza pielea si il folosesc de 2-3 ori pe saptamana big grin