| annkaa a întrebat:

Este buna mierea cu scortisoara impotriva cosurilor? daca da dupa cat timp dispar? funda:X

Răspuns Câştigător
| Anonim1596 a răspuns:

Este foarte buna.De obicei functioneaza intr-o saptamana sau 2.Depinde de tipul de ten.winking Incearca.Merita. love struck

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Depinde de tipul de ten si de cat de multe sunt cosurile ca daca ai fata plina de cosuri nu cred ca ati poate trece cu miere si scosrtsoara

| MindExplode a răspuns:

Este foarte buna depinde de cosuri si ce tip de ten ai.Plus o sa-ti fie fata mai fina si frumoasahappy

| Ady3835 a răspuns:

Da,asa este am incercat si eu si depinde de tipul de ten, mie nu mi-a mers, o sa te usture pielea pe fata cand stai 15-20 minute cu ea, dar eu am scapat de cosuri cu sapun antibacterian, te spel i dimineata cand te scoli si seara cand te culcihappy

| MiereaNaturala a răspuns:

Http://www.miereanaturala.ro/blog/tratamente/gomaj-cu-produse-naturale/

Ai aici mai multe modalitati de-a scapa de acest " impediment " al adolescentei :)

| AndreyG a răspuns:

Imi spune-ti si mie daca acest tratament este si pentru baieti? Va rog lasati-mi un mesaj deoarece din cate aud, cu tenul mai fin etc, pare mai mult tratament pentru fete.Ma intrebam daca va functiona si pentru mine fiindca si eu am ten gras ca sa spun asa.De cand ma spal pe fata dimineata si seara cu sapun antibacterian s-au mai retras, dar nu au disparut complet(mai am 4-5 aprox. care se vad calumea).In concluzie, as folosi acest tratament natural pentru a scapa complet de probleme.L-am folosit odata, seara trecuta.Deci daca este bun si pentru baieti, doar lasati-mi un mesaj va rog.Chiar imi doresc sa am o fata curata

| pynnk a răspuns:

Da este foarte buna si eu am incercat si chiar mi-au disparut cosurile. dupa o saptamana doua o sa vezi si rezultatul depinde si de ten :*