| Lassaria a întrebat:

Buna fetelor. vr sa va intreb ceva...care dintre voi a fost la un salon (puteti sa-mi spuneti si ce salon din ce oras. as prefera sa-mi spuneti daca sunteti din braila). deci care a fost la salon si sia facut un tratament cu laser impotriva cosurilor? e eficace. e bun merita acest tratament? cat va costat si in cat timp dispar cosurile? funda.:*:*:*

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndree1514 a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu, aceste tratamente cu laser se fac dupa ce ai suferit o acnee si ai ramas cu tenul patat. Acest tratament este de durata mare si unde mai pui ca este si scump, eu cand am fost sa ma interesez imi cerea 200 de lei/sedinta deci poti sa faci singura calcule. Eu zic sa te orientezi si spre alte metode pentru a scapa de acnee.