| lutza a întrebat:

Este calduros paltonul de lana? am dat un pumn de bani pe el, are 75% la suta lana si nu este gros, ma refer la captuseala.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este calduros dar nu exagerat de calduros, daca iti mai iei ceva pe dedesubt e ok

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Daca arata frumos ce conteaza xD

| DimLight a răspuns:

Intrebarea ta pentru studenti, este: 6 cai!

| gelu1970 a răspuns:

Nu exista posibilitatea sa il duci inapoi la magazin in cazul in care se dovedeste ca nu merita banii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este captusit bine, atunci iti va tine de cald cum trebuie. Oricum, la ce frig e afara, daca iesi acum seara pana la magazin 10 minute vei vedea cat de calduros este big grin

O zi placuta!

| Ben00 a răspuns:

Poate e facut sa fie doar elegant.