| 8paulica a întrebat:

Este ceva ciudat sau nelalocul sau ca un baiat sa fie reprezentant avon?

7 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Nu.Subscriu la cele raspunse de ceilalti.Nu exista slujbe de barbati si de femei, poate doar cu cateva exceptii f mici

| G a răspuns:

Nu, deloc. big grin mie chiar imi place sa vad baieti implicandu-se in chestii de fete.

| yumeee a răspuns:

Nu, de ce ar fi? Nu e ca şi cum tipul respectiv ar începe să folosească rujuri, farduri şi rimeluri de la Avon. laughing
Am prieteni care au fost reprezentanţi şi nu ştiu pe nimeni care să fi făcut vreo glumă la adresa lor. thinking
O zi faină!

| Maya. a răspuns:

Nu.

Mi se pare super misto.

Succes!happy

| Blablabla_8623 a răspuns:

Chiar deloc. Fiecare slujba are avantaje si dezavantaje. Daca stii sa prezinti produsul, iar cele pentru. barbati daca le-ai folosit si poti da sfaturi in masura e foarte bine. Cred ca va fi mai greu sa vorbesti cu fetele/femeile despre produsele pentru. celulita, cosuri (gen din astea), dar in rest ar fi chiar dragut.

| Panda15 a răspuns:

Nu mi se pare ceva ciudat e totusi o slujba nu?

Succes!

| Psihologul a răspuns:

Nu, de ce sa fie ciudat? E o slujba pana la urma unde esti platit. happy Muncesti happy