| DaciaRomania a întrebat:

Este dificil să înveți să împletești părul în codiță in spic?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Nu, trebuie doar perseverenta si rabdare. Am parul lung si il fac in toate felurile, inclusiv impletit cascada. Imi fac mie si fetita din vecini vine uneori sa ii fac parul in "coada de peste" pentru scoala.

2 răspunsuri:
| Oana0309 a răspuns:

Singura nu pot. Îmi amortrsc mâinile. Dar la altcineva pot. Poate exersând te miști mai bine si mai repede

| Ionelab08 a răspuns:

Eu pe altcineva pot face dar pe mine nu pot îmi amorțesc mâinile? Te poți uita la tutoriale pe YouTube și sa exersezi pe parul cuiva.