| AdrianComan69 a întrebat:

Este epilarea pe picioare la barbati un lucru atractiv pentru femei?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil pentru cele iubitoare de melci fara cochilie.
big grin

| Adry05 a răspuns:

Nu, dar nici nu m-ar deranja dacă ar fi epilat.

| elleelena852 a răspuns:

Nu, dar daca ai par in exces, adica foarte foarte mult, il poti epila o data pe lună. Astfel, o sa ai foarte putin par pe picioare si nici nu e prea greu sau obositor sa te faci o data pe lună! Baftă =)

| IsabelaIssa a răspuns:

Pentru mine personal, nu. Dimpotrivă.

| aXy99 a răspuns:

Cui ii pasa? Fa ceea ce te face sa te simti bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu-i atractiv pentru noi, este efeminat si pare gay.

| NVSCS555 a răspuns:

Nuuuuu

| Nyarlathotep a răspuns:

Chiar daca ar fi atractiv, nu as face-o. Parul pe cap, barba se ajusteaza, iar ala de pe maini, picioare, piept, spate NU SE RADE. Singurele 2 locuri unde se rade parul este in zona intima si la subrat. Daca o femeie vede o problema cu parul meu de pe maini si picioare, EA ESTE PROBLEMA!