| anonim_4396 a întrebat:

Este epilarea pe picioare sau epilarea in general, la barbati, un lucru atractiv pentru femei? Observ ca cele tinere gasesc atractiva chestia asta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu picioarele mi-e indiferent, dar categoric trebuie să fii epilat intim și subraț, eu aș adăuga chiar și pieptul, nu-mi place deloc să văd păr pe piept la bărbați

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da. Mi se pare normal, nu imi plac barbatii maimuta.
Nu iti pierzi din masculinitate asa cum zic "gurile rele".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate prietenele mele fete nu vad deloc atractiv un barbat epilat pe picioare, si eu ca barbat nu vad sensul acestui lucru. Dar daca tie iti place fa-o! Ce conteaza? Oricum sunt si fete care vad atractiva chestia asta, oricum nu parul de pe corp te face atractiv.
Si da, cele tinere sunt bombardate de masculi din seriale sculptati si epilati, in viata reala oamenii nu arata asa, sunt toti mai normali daca pot sa zic asa...cum si noi barbatii vedem peste tot tipe bomba, pe insta, in filme, dar asta nu inseamna ca o femeie care nu arata ca cliseele de pe net nu e atractiva, ba dimpotriva.

| Goddessss a răspuns:

Depinde foarte mult de bărbat.
Dacă băiatul e blond parul nu mă deranjează, dacă e brunet e alta poveste.
Dacă are parul mic nu contează, parul pe piept nu prea îmi place să fiu sinceră.
Accepta-te așa cum ești!