| denisa1237 a întrebat:

Este exagerat de mult pentru o fata inaltimea de 1.85?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e chiar asa exagerat[pentru un model ar fi inaltimea perfecta]

| BiuL a răspuns:

E peste inaltimea medie dar ce sa zic, nu e exagerat si Bianca Dragusanu are 180, probabil e mai greu sa iti gasesti un baiat pe masura ta, dar inaltimea asta te poate ajuta in unele domenii : modeling, showbiz etc.

| WildDream a răspuns:

Asta e inaltimea ta asa ca trebuie sa te obisnuiesti cu ea pentru ca doar nu poti sa tai din picioare ca sa fii mai mica. Pentru unii e mult iar pentru altii numai bine. Avantaju in cazu tau e ca nu trebuie sa porti tocuri ca sa pari mai inaltawinking

| XanthiaSin a răspuns:

Nu e exagerathappy Esti perfecta pentru o cariera in modelingbatting eyelashes