| Scherlit a întrebat:

Este la oriflame un parfum Love potion, cat cota si mai este in cata log(spuneti-mi parerea voastra sa mi-l iau? miroase bine?)

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prețul este de 54.99 ron și este apă de parfum care este chiar diferit de celelalte.
Ia-l cu încredere.
Pa, pa.

| anutza a răspuns:

Sunt reprezentant puteti cumpara de la mine daca doriti produse

| MadneSsCat a răspuns:

Hey. salut. eu zic ca e genial parfumul. sunt reprezentant si il am si eu. daca vrei ti'l pot comanda eu luna asta pentru ca luna viitoare nu mai este in catalog. zi'mi in pm de unde esti ca sa vad daca e ok sa ti'l trimit prin posta

| ciresik80 a răspuns:

Miroase bine dar nu persista, orienteaza-te catre altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu parfumurile e mai delicata problema. U n parfum poate mirosi foarte bine, insa "chimia" pielii tale sa-l "denatureze". Acelasi parfum, pe diferite persoane, miroase altfel. Iti sugerezi sa incerci testerul. Daca iti place cum miroase pe piele, la cateva secunde dupa aplicare, atunci il poti cumpara. Altfel te trezesti cu banii aruncati degeaba.

| baubau11 a răspuns:

Orice parfum miroase bine...(in afara de șanel)este alegerea ta!