| Bubbico a întrebat:

Ce parfum miroase mai bine dintre Enigma si Love Potion, de la Oriflame?

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
E cam greu de raspuns pentu ca mirosul meu nu este ca si al tau, asa ca daca mie imi place mai mult un parfum nu inseamna ca si tie iti va placea la fel de mult. dar pentu a da un raspuns, mie imi place mai mult Love Potion.
Succes!

| Bondarel99 a răspuns:

Enigma imi place mai mult.Dar eu iti recomand sa incerci si Divine pe care eu il ador.

| IrinaAniri a răspuns:

Clar enigma dupa parerea mea

| Carmy21 a răspuns:

Nicicare. Recomand Pretty Swan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, Enigma se potriveste cam la orice ocazie. Love Potion e mai indraznet (nu la miros ma refer, pentru ca e dulce), mai atragator, cum scrie in descriere-mai pentru iubit. nu ar fi potrivit la scoala, de exemplu, dar mirosurile nu se discuta. amandoua miros extraordinar de bine, insa de la Enigma ai si crema. in campania C11 la love potion este si roleta. tu alegi, eu nu te cunosc. poti incerca mostrele. love potion are mostra, enigma nu stiu ca nu m-am interesat.
oricum cu love potion nu treci neobservata. o tinuta curata, aranjata la par si fata, si parfumul acesta = LUX!

| adrianamara a răspuns:

Enigma!

| Faηta a răspuns:

Unul dintre ele. sunt băiat

| Floricikpurpurie a răspuns:

Dupa parerea mea Enigma eu il am si miroase super acum depinde ce preferinte ai tu.

| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

Dupa parerea mea Love Potion dar asta e doar parerea mea.Nu trebuie sa te iei dupa mine.

| lorenmorgan a răspuns:

Enigma e foarte frumos,

| ramonaxx a răspuns:

Dintre cele doua enigma miroase mai bine