| BadGirl85743 a întrebat:

Este neaparat ca oja de la maini sa fie exact cu cea de la picioare?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu. Regula acesta e demodata, cum e si cea care spune ca trebuie sa asortezi pantofii cu geanta.

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Nu, depinde si ce aspect preferi, daca doresti ceva natura si simplist poti face la fe, dar daca nu, poti incerca ceva mai dragut, deci, nu, ne e neaparat sa fie la fel...big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Monica07 a răspuns:

Nu conteaza pot fi culori diferite doar sa se completeze una pe alta cum ar veni

| Deya1 a răspuns:

Evident că NU! Eu momentan am roşu la mâni şi albastru la picioare. Nu văd de unde ar fi regula asta. Important e să-ţi placă cum "dă" estetic. big grin