| Yna_3899 a întrebat:

Esti interesat sa castigi bani produse cosmetice? Solutia este sa te inscrii la AVON! Nu conteaza din ce judet esti! Pentru mai multe detalii ma gasiti pe id-ul de mess sor_yna89!

2 răspunsuri:
| bellekamms a răspuns:

Esti dispusa sa risti o inscriere cu o persoana necunoscuta care sa dea o comanda "frumusica"apoi sa traga teapa? Te bucuri la inceput, ca ai +1 la staff, dupa aceea iti dai palme singura. Sfatul meu:nu inscrie persoana necunoscute.Tu alegi. Pupici, succes!

| ladys a răspuns:

Incearca ladys...ai mult mai mult de castigat decat cu avon. (am fost si eu coordonatoare, stiu)
http://ladysforladys.blogspot.com
scuze de mesaj