| Bubbico a întrebat:

Eu am parul blond inchis (natural) si as vrea o metoda naturala sa ajung bruneta (ador parul brunet!). Nu stiu exact cum, cu cafea sau coji de nuca :-? Dar sa imi spuneti exact pasii. (sau un site cu sfaturi, dara care stiti ca functioneaza)

Uitati un exemplu de culoare e par:

http://www.bing.com/images/search?q=brunet+caramel&view= detail&id=0065852FA44C53CA352734E3D5A45464017ED8E3

Pupici :**

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stiu ca daca te faci regulat cu petrol ti se inchide culoarea parului [adori parul brunet, atunci nu-i mai usor sa te vopsesti direct bruneta?]

| CrazyGirlinRain a răspuns:

Metoda naturala nu stiu sa iti spun.
Poti incerca cu un nuantator, e mai bland cu parul decat vopseaua, si dupa un anumit nr de spalari o sa se duca.