| Marii a întrebat:

Eu am parul scurt si nu stiu cum sa ma tund pentru balul bobocilor, imi puteti da site-uri cu tunsori scurte? Nu vreau tunsori bob!

9 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Http://femina.rol.ro/taguri/images/stories/pixie_prima.jpg

cauta pe google tunsoarea pixie. mi se pare cea mai frumoasa...pentru par scurt

| MissCamelia a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-ti coafezi parul in genul rihannei, eventual sa-ti faci si niste suvite, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| Marii explică:

@tweety : nu am parul foarte scurt, daca era exagerat de scurt numai puneam intrebarea asta.

| Brotacelu a răspuns:

Uite o tunsoare frumoasa [parerea mea]

http://i181.photobucket.com/......01-1-1.jpg

distractie placuta... la bal

| tweety_8071 a răspuns:

Chealalaughing)

. daca ai deja parul scurt cum sa te mai tunzi draga pentru bal?laughing)

| tweety_8071 a răspuns:

Poate te referi al ce coafura sa-ti faci pe bal..asta da search al google..ca gasesti mii de frizuri acolo cu fete care au parul scurt..succeswinking:* ..bye:*

| tweety_8071 a răspuns:

Bine.atunci te sfatuiesk sa nu-l mai ciupilesti. daca nu e scurt ai mai multe variante de frizuri.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai indraznet, in niciun caz cuminte, ciufulit, tapeaza l etc

| 4Fun a răspuns:

Incearca sa-ti faci coafura precum cei de la avatarul tau, astfel vei reusi sa atragi atentia tuturorlaughing`