| SunnyDay79 a întrebat:

Eu sunt fata dar am parul tuns scurt baieteste si multi spun ca fetele nu ar trebui sa aiba parul scurt.Voi ce parere aveti?

12 răspunsuri:
| flavia19 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este sa ai propriul tau stil, sa iti formezi unul asa cum te simti tu bine, netinand cont de prejudecatile oamenilor!

| CautNume a răspuns:

Daca tie iti place asa, lasa-i in pace, e doar parerea lor.

| qwerty101010 a răspuns:

Ei si ce daca ai parul scut? Si eu l-am avut asa si nu mi-am pus problema asta. Daca iti place lasa-l asa nu conteaza parerea lor parerea ta conteaza. Fundita?

| GoguSteriade a răspuns:

Mie imi place fetele cu parul scurt. big grin

| MsGringer a răspuns:

Da intr-adevar... fetele ar trebui sa aiba parul lung si baietii scurt.Dar stai chill, ca exceptiile fac diferenta!

| StephyMonster a răspuns:

Important e sa-ti placa tie. Daca te simti prost poti sa le spui sa isi vada de treaba lor si sa te lase in pace happy Daca tu crezi ca nu iti sta bine lasa-l sa creasca si tunde-te bob big grin Bafta

| 4ndr3i a răspuns:

Uite te la sore mihalache si asculta melodia ei.o sa vezi ca nu te mai intereseaza ca ai parul scurt
Succes!

| SpeedRun a răspuns:

Nu iti face griji...cunosc multe fete cu parul scurt...si baieti cu parul lungwinking

| Ririi a răspuns:

Cel mai mult conteaza cum te simti tu, daca tie iti place sa ai parul scurt, e perfect. Sunt multe fete carora le sta bine tunse asa happy

| Reeka a răspuns:

Crede-ma, fetele originale si nonconformiste sunt mult mai apreciate decat cele care au anumite standarde si tipare dupa care se iau.
Eu am parul ondulat,altfel m-as fi tuns precum Sore Mihalache (e singurul exemplu care mi-a venit in minte).
Sa stii ca unora tunsorile scurte li se par chiar sexi: in primul rand iti lasa umerii la vedere si iti pun in evidenta trasaturile fetei.
Feminitatea nu mai e reprezentata de domnisoara inalta,zvelta,supla, cu parul lung si blond ca spicul de grau. Acum feminitatea, senzualitatea, sexappealul reies din atitudine, stil, privire.
Ai incredere in tine!

| bridget a răspuns:

Da-i in colo de baieti tu ai parerea ta iar ei pe a lor!

| DeeaAndreiuta a răspuns:

Nu-i asculta ......ca multe fete au parul scurt cum ar fi Sore Mihalache si ii sta bine deci nu iti face griji