| criXxXtina a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu parul scurt ca de baieti? Chiar cu creasta?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este loc si pentru ele, pe lumea aceasta.

| MskDesign a răspuns (pentru neutrino):

Dar cred ca renunta la ceea ce e mai frumos.

| drogh a răspuns:

Fiecare are propriul lui stil şi nimeni nu poate să condamne. Dacă fetele acelea preferă o coafură în genul celei descrise de tine, de ce să judecăm? Poate aşa se simt în largul lor.Gusturile nu se discută. happy

| SpeșălGirl a răspuns:

Fiecare are felul lui de a fi si gusturile lui.Dar daca trebuie sa imi exprim opinia, sincer nu imi plac.Mi se pare aiurea pentru o fata sa arate asa, de multe ori observ fete cu o astfel de frizura si in primele secunde nu imi dau seama daca e baiat sau fata.Nu stiu de ce ar prefera cineva acest stil, dar fiecare cum vrea happy.

| muffinXXL a răspuns:

Dacă nu le confunzi cu niste baieti, e ok.

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, mie imi plac fetele tunse mai scurt, chiar si cele tunse ca si baieti pentru ca multora le sta bine si poate pe multe le avantajeaza mai mult. Dar in ceea ce priveste fetele cu parul facut gen creasta pot afirma ca imi displac total, adica totusi esti fata sau baiat...

| Daniella123 a răspuns:

Pai ce a zic, nu prea imi plac