| lays a întrebat:

Eu sunt tunsa ceva in genu:
http://www.tunsori-noi.com/files/images/AT052.jpg
dar putin mai scurt, pana la gat.cum as putea sa-mi aranjez parul? imi mai pun cateodata o bentita cu o floare. e draguta dar uneori am impresia ca arat ca o scolarita.sa nu-mi ziceti sa-mi prind bretonul pentru ca e prea scurt.:D:D
idei ceva? multumesc:*

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Lasa-l liber

| alice_5598 a răspuns:

Il poti prinde intr-o coada sus.sau intr-un coc lejer.Eu imi mai fac 2 codite sau imi fac o coada intr-o parte. Mi se pare ca arata bine.A.sau iti poti prinde il loc de bentita o esarfa. Sper ca te-am ajutat

| ancan a răspuns:

Iti poti tapa parul si apoi sa il prinzi intr'o coada de calhappy

| DisforDeea a răspuns:

Fa`ti niste bucle dragute. si eu am cam aceeasi coafura da mi-a cam crescut bretonul. da se vede bine cu niste bucle. pup

| dianarockstar42_8784 a răspuns:

Incearca sa iti faci parul "creponat" cu placa