| SCatalin a întrebat:

Vreau sa ma tund asa http://www.tunsori-noi.com/files/images/Tunsori-par-scur t-6.jpg si nu stiu cum sa ii spun frizerului :)

10 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Pune poza pe telefon sau scoate-o la imprimantă!
Baftă!

| 10011993 a răspuns:

Ii spui sa te tunda cu numarul 1 prin zonele laterale ale capului, iar in crestet sa ti-l lase mai marewinking dar cea mai buna metoda ar fi sa iei poza pe telefonwinking eu asa fac de ceva timp si sunt multumita de ce iese la final.baftawinking

| T30D0RA a răspuns:

Scoate-o la imprimanta sau pune-o pe telefon.winking

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa scoti poza la imprimanta si sa i-o arati frizerului, sau... o pui pe tel si o arati.Eu nu stiu cum se num!

| Silvara a răspuns:

Pur si simplu, baga poza pe telefon si ii arati atunci!
Pa-pa!

| Lili_4370 a răspuns:

Printeaza poza si du-te cu ea la frizer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la salon Egoist, te asigur ca iti iese tunsoarea exact asa!:-P

| Rox348 a răspuns:

Pai scoate-o la imprimanta si arata-i-o da acum uh realizezi ca trebuie sa te dai si cu gel sa stea asa( parerea mea) kiss oricum faina freza

| coco4you a răspuns:

Ai purea sa-i duci o poza

| SCatalin explică:

Ms mult happy