| xGwenX a întrebat:

Exercitii pentru un fund mai mare cunoasteti?
funda*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai grija la alimentatie(multe fructe, legume si cei 2l de apa zilnic-fac minuni) si nu exagera cu grasimile si dulciurile pentru ca poate aparea nedorita celulita.
Iti propun niste exercitii simple pentru tonifierea si modelarea posteriorului, da click pe link-ul de mai jos:
http://healthy.kudika.ro/......-ferm.html
Succes! Sper ca ti-am fost de folos.

5 răspunsuri:
| pcris a răspuns:

Lasa balivernele ca incepe scoala. laughing

| Zangetsu a răspuns:

Mai bine ramai asa, ca arata urat fundul unei shaormiste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi mult pe role...eu asta stiu...big grin

| Deerpixdddd a răspuns:

Mananci foarte mult, sau iti ei tratament. Du-te si tu la medicul de familie, sau la farmacie.

| mykishor a răspuns:

Scuze Enaaaaaaaa dar eu nu cred ca mancarea in exces e o solutie. se poate ingrasa cu totul sa zic asa.nu numai la fund. si xGwenX. gasesti pe net astfel de exercitii. cauta si uh pe google. sau youtube. bafta happy