| anonim_4396 a întrebat:

Exista cumva fixative de par pentru mentzinerea parului intins dupa ce il dai cu placa?

Răspuns Câştigător
| Shinen a răspuns:

Dupa ce iti faci paurl ondulat cu bigudiurile sau cu placa, trebuie sa te dai cu fixativ ca sa se mentina parul asa. Trebuie sa dai mai mult fixativ, daca vrei sa stea mai mult. Din cate stiu eu, cu orice fixativ, parul drept sta o zi, sau foarte posibil 2 zile(depinde cum dormi). Sper ca te-am ajutat.Nu stiu daca la asta te-ai referit.

5 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Incearca nivea diamond gloss
mie mi-a rezistat drept toata noaptea de revelion happy

| anda_1885 a răspuns:

Daca il dai cu fixativ ramana ca in momentul in care l-ai dat, doar sa nu fie spry fixativ pentru volum.

| aleCsandrra a răspuns:

Pai nu ac exista orce fixativ este pentru mentinerea parului insins dar numai daca ti-l faci cu placa dar nu trebuie sa iei orce fixativ ci intensa este cel imi bun:X

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Sau ceara happy

| alice.twilight a răspuns:

Si eu caut... dar nu am gasit nimic pana acum...crying