| OoMaryoO a întrebat:

Am o intrebare legata de placa... mi se intampla ceva daca ma dau cu fixative sau spuma si dupa ma dau cu placa? x_x

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Renunță la placă și produse de coafat zilnic, mai răruț că-i mai drăguț.
Mergi pe o tunsoare lejeră, a venit primăvara, lasă-l să respire.
Pa, pa.

| OoMaryoO explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc de sfat. happy :3. si da chiar ma gandeam la o noua tunsoare. Dar voiam sa stiu daca pot sa ma dau cu spuma si sa ma dau cu placa imediat dupa ce m-am dat cu spuma intelegi? :]].

| Legiuitoarea a răspuns (pentru OoMaryoO):

Bună.
Eu am înțeles, dar vei arăta nașpa.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi cred ca mai normal ar fi invers, dar de ce nu renunti la produse ce deterioreaza parul.

| Azµre a răspuns:

După ce că îl arzi cu placa crezi că mai contează restul? Și așa părul acela e distrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu mai folosi atâtea chimicale pentru părul tău.
Îţi vei deteriora părul.
Te pup!

| OoMaryoO explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de sfat. :*