| anonim_4396 a întrebat:

Exista diferente mari intre pozele normale si cele profesionale in cazul acestui fotomodel? Vi se pare frumoasa si in pozele obisnuite, fara artificii?
http://www.flickr.com/photos/54565945@N04/

Răspuns Câştigător
| Alice180297 a răspuns:

Nu confund pozele profesionale cu pozele reale :p eu cred ca nu stii ce inseamna sa fii urat laughing uite de exemplu mie amy winehouse si marylin manson mi se par chiar urati. deci pentru mine asta inseamna urat. femeia asta chiar nu mi se pare deloc urata :p si u erai sigura ca o sa primesti raspunsuri " este oribila in pozele reale" nu?laughing

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Mi se pare frumusica in toate pozele ( sau aproape toate pozele) thinking

| Alice180297 a răspuns:

Mie mi se pare frumoasa in pozele obisnuite. iar in pozele profesioniste zici ca este alt om. deci vad diferente. dar nu in sensul rau al cuvantului. big grin

| alexx22 a răspuns:

Cred ca confuzi pozele reale cu cele profesionale. Mie nu mi se pare deloc frumoasa. E oribila la fata in realitate.

| alexx22 a răspuns:

Erata:"confunzi".

| alexx22 a răspuns:

Mie mi se pare, sincer, si urata si comuna.