| anonim_4396 a întrebat:

Care arata mai bine in aceste poze:tipa satena sau cea bruneta?(tipa satena este fotomodel,se vede si din poza,cealalta e o fata obisnuita,nu e fotomodel)http://www.flickr.com/photos/54565945@N04/

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avand in vedere inaltimea tipa din stanga arata bine.Fotomodelul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place mai mult bruneta.

| Ebsghjs a răspuns:

Fotomodelul.

| monutza90 a răspuns:

Cea bruneta

| paulici09 a răspuns:

Poi, sa vedem, fotomodelul are fata cam urata si obisnuita e urata de fel. Asa ca nici una nu e frumoasa. rolling on the floor))))))

| alexx22 a răspuns (pentru paulici09):

In general, cand negi frumusetea evidenta a unei femei, atitudinea se numeste gelozie.niciuna din cele doua nu e urata, absolut deloc dar daca it face placere sa jignesti, e ok.nu te astepta la nicio funda, in cazul asta.

| anonim_4396 explică (pentru alexx22):

Dar de cand doamne iarta-ma e vorba aici de funda, nu e vorba de ajutat?

| alexx22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cum ajuta daca doamne iarta-ma, comenteaza fara rost?