| anonim_4396 a întrebat:

Considerati ca exista vreo diferenta intre pozele normale si cele profesionale in acest caz?
http://www.flickr.com/photos/54565945@N04/

5 răspunsuri:
| Miralfn a răspuns:

Da, in pozele profesionale are nasul mai mic si nu-i luceste fata, asta poate sa fie si de la machiaj, dar in orice caz tot sunt prelucrate pozele, la culoare, intensitate, ten "aerat", s. a. m. d. Parerea mea.

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Da
cele profesionale sunt editate

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Da. Cele profesionale sunt facute perfect dar se cunosc foarte repede si in plus sunt mult mai naspa decatcele normale care sunt mult mai cool.Asta-i parerea mea.

| lindemona a răspuns:

Buna,

Intotdeauna exista diferente intre pozele normale si cele profesioniste, pentru ca depinde de foarte multe lucruri. Depinde de aparatul foto, de lumina, pozitie, fotograf, loc...tot. Si pe langa toate acestea mai apare si Photoshopul, cel care schimba foarte mult pozele.

O seara placutawinking

| alexx22 a răspuns:

Vi se pare frumoasa si in pozele normale?