| CutiuțăCuSurprizeツ a întrebat:

Exista in romania niste foite (cred ca de hartie) pentru tricori? care cu ajutorul lor se pot imprima desene care se preseaza cu fierul de calcat?

7 răspunsuri:
| Darkmind a răspuns:

Da se gasesc cauta pe google si nu sunt foarete scupe.Cam 4 lei am vazut odata

| alexandra22 a răspuns:

Da...se numeste hartie pentru imprimeuri.Gasesti la croitorie credhee hee
Funditahee hee?

| XxDennise a răspuns:

Eu am incercat cu hartie normala de imprimanta si a mers! Funda!?happy

| DoamnaGărgă a răspuns:

Da .

| michael5813 a răspuns:

Am vazut in magazinul Lidl sau Lido/l sory nu stiu exact cum se numeste in Sibiu la 15 ron...

| selenasel a răspuns:

Da

| hermionegran a răspuns:

Da, exista. Eu am folosit asa ceva pentru o activitate, in primavara. Incearca la magazinele de cadouri, unde personalizeaza obiecte. Mult noroc!