| picox a întrebat:

as dori si eu sa personalizez o cana pentru un prieten. Stie cineva cum se poate imprima pe o cana o imagine sau macar un font?
Pentru tricouri stiu ca exista coli speciale care se preseaza cu fierul de calcat... dar la cani?

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Exista niste coli numite "letraset" dar care se exfoliaza dupa un timp.
uite aici sa-ti faci o idee :
http://www.youtube.com/watch?v=ed6iXQW_O1U
Cel mai bine du-te cu cana la un atelier care personalizeaza (daca esti din Bucuresti gasesti pe la Mall-uri, Carrefour), costa intre 15-20 ron.

| Aηdεεε a răspuns:

Pentru tricouri, intr-adevar exista coli speciale. dar pentru cani, exista centre speciale. care. in schimbul unei sume... maximm 20 de lei... iti poate personaliza cani.happy. daca esti din Bucuresti, mai exact sect 4, berceni. poti merge in Big Berceni, la piata sudului. acoloo este un centru pestru astawinking

Baftaa!

| justfreelove a răspuns:

La unirii la parter e un magazin de personalizari (cani, tricouri, etc) iar pentru o cana termosensibila (e neagra cand e rece si cand pui ceva cald in ea se face alba si apare poza sau scisul ales de tine - e super ) te costa cam 50 de ron. Poza poti sa o aduci pe un stick sau o trimiti din tel daca ai bluetooth. Bafta!

| seppuku a răspuns:

Unde se personalizeaza tricouri poti personaliza si canihappy.Nu stiu cum se face dar ii poti intreba pe cei ce o fac.

| PersonalizareOnline a răspuns:

Http://imprimareonline.ro/
Aici gasiti tricouri, perne, mousepad-uri perosnalizate.
Ideale pentru un cadou special si unic!
Cele mai mici preturi!