| CriCri a întrebat:

Exista jocuri in care pot sa imi creez propiile haine si tinute si sa imbrac cu ele un manechin. Dar hainele sa stea pe manechin cum ar sta si pe un om. fundita:d

Răspuns Câştigător
| Alii a răspuns:

Www.looklet.com

6 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Daca afli, imi trimiti si mie, te rog, un mesaj pe privat?big grin te rooggg?
mersi mult si felicitari pentru intrebare

| rockelle75 a răspuns:

Stardoll
miss bimbo
girlsense
ma-bimbo
lady popular
funda?

| CriCri explică:

Nu e chiar ceea ce am cerut insa imi place foarte mult linkul pe care mi l-a dat Aliii big grin Imi pare rau pentru ceilalti

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Eu stiu jocul www.girlsense.com dar nu te poti imbraca cu hainele... dar poti crea haine si sa le vinzi trebuie sa iti faci si magazin] Funda?:):D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mydivadoll sau stardoll.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ideea. vreau si eu un manechin sa-i fac haine mist-o.si mai ales o sa-i fac si haine dalea...ca sa semene ca moartea cu coasa. ce tare.ha.ha. deci cum pot obtine un manechin.imi spui.